Wniebowstąpienie Pańskie – 12. 05. 2024 r.

12 maja 2024

Wniebowstąpienie Pańskie – 12. 05. 2024 r.

1. Dzisiaj dzieci klas trzecich przeżywają w dwóch grupach pierwszą komunię św. Najbliższy tydzień dla tych dzieci to „biały tydzień „ przeżywany codziennie na Mszy św. o godz. 18.00

1. Jutro 13 -ty dzień maja - to rocznica objawień fatimskich. Po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo różańcowe ulicami naszego miasta.

We wtorek święto św. Macieja apostoła, a w czwartek święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski.

Za tydzień w niedzielę dzieci klas czwartych na Mszy św. o godz. 10.30  będą przezywały rocznicę I komunii św.

1. Za tydzień w Kościele przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Św. Która kończy okres wielkanocny. Nowenna przed tą uroczystością połączona z nabożeństwem majowym. W wigilię tej uroczystości w sobotni wieczór adorację Najświętszego Sakramentu poprowadzi chór parafiany.