Jesteś tutaj: Start / Sakramenty / Małżeństwo

Informacja dla narzeczonych przygotowujących sie do sakramentu małżeństwa

• Przed sakramentem małżeństwa narzeczeni zobowiazani są do zgłoszenia się do kancelarii prafialnej nie później niż pół roku przed ślubem. Prosimy o wcześniejsze telofoniczne umowienie się na to spotkanie.
  • Nie zgłoszenie się narzeczonych do kancelarii w terminie trzech miesięcy przed sakramentem małżeństwa może być przyczyną zmiany terminu ślubu.
  • W przypadku odwołania, lub zmiany terminu ślubu narzeczeni zobowiązani są do niezwłocznego poinformowania o tym fakcie duszpasterzy.
  • Katolicka poradnia rodzinna w naszym dekanacie funkcjonuje przy parafii Sobienie Jeziory.
  • W 2023 roku katechezy w naszej parafii dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa będą odbywały się tylko w jednym cyklu zimowo-wiosennym w 5 weekendów. Pierwsze spotkanie w sobotę 28.01 o godz. 19.00 w salce na plebanii.