XI Adwentowy Dzień Skupienia

15 stycznia 2022

11 grudnia 2021r. członkowie Grupy Modlitewnej Ojca Pio udali się na XI Adwentowy Dzień Skupienia organizowany dla wszystkich czcicieli tego świętego w Sanktuarium św. Ojca Pio w Warszawie na Gocławku. Atmosfera była bardzo serdeczna jak zwykle, wszyscy z radością się spotkali po dwuletniej przerwie. Mszę Świętą odprawił ojciec Roman Rusek- krajowy koordynator grup w Polsce. W wygłoszonej homilii przedstawiał Ojca Pio jako szafarza i miłośnika życia eucharystycznego. Tradycyjnie Drogę Krzyżową wraz z rozważaniami poprowadził ks.proboszcz tegoż Sanktuarium. Z wielkim zainteresowaniem wszyscy obecni wysłuchali konferencji wygłoszonej przez siostrę Assumptę ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Niepokalanej na temat pokory w życiu Ojca Pio. Oczywiście jak zwykle był gorący poczęstunek oraz kawa ze słodkościami.